ODRA Kąty Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-03-30 Adam Pasdzior nowym trenerem
  • 2018-03-16 INFO
  • 2018-03-14 ZAPOWIEDŹ MECZU
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GZ LZS ECOKOM Luboszyce - LZS Żłobizna 5:2
  • ODRA Kąty Opolskie - LZS MAX BAU Skorogoszcz 0:0
  • GZ LZS Rudatom Kępa - SKF TOR II Dobrzeń Wielki 3:0
  • LZS FC Żelazna - LZS Wrzoski 0:3
  • LZS KS Wojsław - KS Skarbimierz 0:3
  • LZS Ligota Turawska - LZS Victoria Dobrzyń 3:1
  • KS Szczedrzyk - LKS Polonia Karłowice 3:4
  •        

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:2 LZS Żłobizna
ODRA Kąty Opolskie 0:0 LZS MAX BAU Skorogoszcz
GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki
LZS FC Żelazna 0:3 LZS Wrzoski
LZS KS Wojsław 0:3 KS Skarbimierz
LZS Ligota Turawska 3:1 LZS Victoria Dobrzyń
KS Szczedrzyk 3:4 LKS Polonia Karłowice

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 133
ogółem: 1 121 399

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 LZS KS Wojsław 0:1 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-08-19 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-08-20 LZS FC Żelazna 4:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-08-20 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-08-20 ODRA Kąty Opolskie 1:2 LKS Polonia Karłowice relacja ›
2017-08-20 LZS Żłobizna 2:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-08-20 LZS MAX BAU Skorogoszcz 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-08-26 LZS Victoria Dobrzyń 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-08-26 LKS Polonia Karłowice 1:2 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-08-26 LZS KS Wojsław 4:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-08-27 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-08-27 KS Skarbimierz 2:4 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-08-27 KS Szczedrzyk 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-08-27 LZS Ligota Turawska 3:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-09-02 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-09-03 LZS FC Żelazna 2:3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-09-03 ODRA Kąty Opolskie 1:1 LZS Ligota Turawska relacja ›
2017-09-03 LZS Żłobizna 2:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-09-03 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:1 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-09-03 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 3:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-03 LZS Wrzoski 6:3 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-09 LZS KS Wojsław 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-09-10 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-10 LZS Victoria Dobrzyń 4:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-09-10 LKS Polonia Karłowice 1:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-09-10 KS Szczedrzyk 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-09-10 LZS Ligota Turawska 3:2 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-09-10 LZS FC Żelazna 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-09-16 GZ LZS Rudatom Kępa 1:6 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-09-17 ODRA Kąty Opolskie 2:5 LZS FC Żelazna relacja ›
2017-09-17 LZS Żłobizna 8:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-09-17 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:2 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-09-17 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-09-17 LZS Wrzoski 0:6 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-09-17 KS Skarbimierz 0:5 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 LKS Polonia Karłowice 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-23 LZS KS Wojsław 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-09-24 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 1:1 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-24 KS Szczedrzyk 4:2 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-09-24 LZS Ligota Turawska 1:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-09-24 LZS FC Żelazna 8:5 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-11-18 GZ LZS Rudatom Kępa 7:0 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-09-30 KS Skarbimierz 1:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-10-01 LZS MAX BAU Skorogoszcz 5:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-10-01 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 1:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-10-01 ODRA Kąty Opolskie 3:4 GZ LZS ECOKOM Luboszyce relacja ›
2017-10-01 LZS Victoria Dobrzyń 1:4 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-10-01 LZS Żłobizna 0:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-10-01 LZS Wrzoski 2:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-10-07 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 2:5 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-10-07 LZS KS Wojsław 1:2 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-10-07 GZ LZS Rudatom Kępa 3:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-10-07 ODRA Kąty Opolskie 2:2 LZS Żłobizna relacja ›
2017-10-08 KS Szczedrzyk 1:0 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-10-08 LZS Ligota Turawska 9:2 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-10-08 LZS FC Żelazna 1:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-10-14 KS Skarbimierz 1:2 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-10-14 LZS Victoria Dobrzyń 5:1 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-10-15 LZS Żłobizna 2:0 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-10-15 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:1 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-10-15 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-10-15 LZS Wrzoski 0:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-10-15 LKS Polonia Karłowice 8:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
10  2017-10-21 LZS KS Wojsław 2:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
10  2017-10-21 GZ LZS Rudatom Kępa 4:1 LZS Wrzoski zobacz ›
10  2017-10-21 LZS Żłobizna 2:5 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
10  2017-10-22 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
10  2017-10-22 LZS Ligota Turawska 3:1 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
10  2017-10-22 LZS FC Żelazna 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
10  2017-10-22 ODRA Kąty Opolskie 4:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki relacja ›
11  2017-10-28 LZS MAX BAU Skorogoszcz 1:1 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
11  2017-10-28 KS Skarbimierz 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
11  2017-10-28 LKS Polonia Karłowice 8:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
11  2017-10-29 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:2 LZS Żłobizna zobacz ›
11  2017-10-29 LZS Wrzoski 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
11  2017-10-29 LZS Victoria Dobrzyń 4:1 LZS FC Żelazna zobacz ›
11  2017-10-29 KS Szczedrzyk 2:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
12  2017-11-04 LZS KS Wojsław 5:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
12  2017-11-04 GZ LZS Rudatom Kępa 7:2 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
12  2017-11-04 ODRA Kąty Opolskie 3:3 KS Skarbimierz relacja ›
12  2017-11-05 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:1 LZS Ligota Turawska zobacz ›
12  2017-11-05 LZS FC Żelazna 1:3 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
12  2017-11-05 LZS Żłobizna 3:2 LZS Wrzoski zobacz ›
12  2017-11-05 LZS MAX BAU Skorogoszcz 5:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
13  2017-11-11 KS Skarbimierz 5:3 LZS Żłobizna zobacz ›
13  2017-11-11 LKS Polonia Karłowice 0:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
13  2017-11-12 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 1:7 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Wrzoski 0:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Victoria Dobrzyń 3:1 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
13  2017-11-12 KS Szczedrzyk 5:4 LZS FC Żelazna zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Ligota Turawska 11:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
14  2018-05-03 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
14  2018-05-03 LZS Ligota Turawska 3:0 LZS FC Żelazna zobacz ›
14  2018-05-03 KS Szczedrzyk 3:8 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
14  2018-05-03 LKS Polonia Karłowice 5:3 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
14  2018-05-03 LZS Victoria Dobrzyń 5:3 LZS Żłobizna zobacz ›
14  2018-05-03 KS Skarbimierz 3:2 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
14  2018-05-03 LZS Wrzoski 1:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
15  2018-03-25 LZS Wrzoski 0:3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
15  2018-03-25 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 4:0 KS Skarbimierz zobacz ›
15  2018-03-25 LZS MAX BAU Skorogoszcz 1:1 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
15  2018-03-25 LZS Żłobizna 2:1 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
15  2018-03-25 ODRA Kąty Opolskie 2:2 KS Szczedrzyk relacja ›
15  2018-03-25 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 LZS Ligota Turawska zobacz ›
15  2018-03-25 LZS FC Żelazna 0:3 LZS KS Wojsław zobacz ›
16  2018-04-08 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3:0 LZS FC Żelazna zobacz ›
16  2018-04-08 LZS KS Wojsław 1:9 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
16  2018-04-08 LZS Ligota Turawska 4:0 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
16  2018-04-08 KS Szczedrzyk 3:0 LZS Żłobizna zobacz ›
16  2018-04-08 LKS Polonia Karłowice 1:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
16  2018-04-08 LZS Victoria Dobrzyń 3:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
16  2018-04-08 KS Skarbimierz 2:6 LZS Wrzoski zobacz ›
17  2018-04-15 KS Skarbimierz 1:3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
17  2018-04-15 LZS Wrzoski 1:0 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
17  2018-04-15 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 3:3 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
17  2018-04-15 LZS MAX BAU Skorogoszcz 5:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
17  2018-04-15 LZS Żłobizna 0:3 LZS Ligota Turawska zobacz ›
17  2018-04-15 ODRA Kąty Opolskie 5:0 LZS KS Wojsław relacja ›
17  2018-04-15 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 LZS FC Żelazna zobacz ›
18  2018-04-22 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
18  2018-04-22 LZS FC Żelazna 0:3 ODRA Kąty Opolskie zobacz ›
18  2018-04-22 LZS KS Wojsław 0:7 LZS Żłobizna zobacz ›
18  2018-04-22 LZS Ligota Turawska 2:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
18  2018-04-22 KS Szczedrzyk 1:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
18  2018-04-22 LKS Polonia Karłowice 2:2 LZS Wrzoski zobacz ›
18  2018-04-22 LZS Victoria Dobrzyń 3:5 KS Skarbimierz zobacz ›
19  2018-04-29 LZS Victoria Dobrzyń 2:3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
19  2018-04-29 KS Skarbimierz 2:0 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
19  2018-04-29 LZS Wrzoski 3:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
19  2018-04-29 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 0:3 LZS Ligota Turawska zobacz ›
19  2018-04-29 LZS MAX BAU Skorogoszcz 3:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
19  2018-04-29 LZS Żłobizna 3:0 LZS FC Żelazna zobacz ›
19  2018-04-29 ODRA Kąty Opolskie 2:3 GZ LZS Rudatom Kępa relacja ›
20  2018-05-06 KS Szczedrzyk 0:3 KS Skarbimierz zobacz ›
20  2018-05-06 LZS FC Żelazna 0:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
20  2018-05-06 LZS KS Wojsław 0:3 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
20  2018-05-06 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3:2 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
20  2018-05-06 LKS Polonia Karłowice 3:0 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
20  2018-05-06 GZ LZS Rudatom Kępa 7:1 LZS Żłobizna zobacz ›
20  2018-05-06 LZS Ligota Turawska 2:1 LZS Wrzoski zobacz ›
21  2018-05-12 LZS Żłobizna 1:2 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
21  2018-05-13 LKS Polonia Karłowice 5:2 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
21  2018-05-13 LZS Victoria Dobrzyń 7:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
21  2018-05-13 KS Skarbimierz 2:3 LZS Ligota Turawska zobacz ›
21  2018-05-13 LZS Wrzoski 3:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
21  2018-05-13 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 3:0 LZS FC Żelazna zobacz ›
21  2018-05-13 LZS MAX BAU Skorogoszcz 4:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
22  2018-05-20 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:2 LZS Żłobizna zobacz ›
22  2018-05-20 ODRA Kąty Opolskie 0:0 LZS MAX BAU Skorogoszcz relacja ›
22  2018-05-20 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
22  2018-05-20 LZS FC Żelazna 0:3 LZS Wrzoski zobacz ›
22  2018-05-20 LZS KS Wojsław 0:3 KS Skarbimierz zobacz ›
22  2018-05-20 LZS Ligota Turawska 3:1 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
22  2018-05-20 KS Szczedrzyk 3:4 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
23  2018-05-27 KS Szczedrzyk GZ LZS ECOKOM Luboszyce 14:00
23  2018-05-27 LKS Polonia Karłowice LZS Ligota Turawska 14:00
23  2018-05-27 LZS Victoria Dobrzyń LZS KS Wojsław 14:00
23  2018-05-27 KS Skarbimierz LZS FC Żelazna 14:00
23  2018-05-27 LZS Wrzoski GZ LZS Rudatom Kępa 14:00
23  2018-05-27 SKF TOR II Dobrzeń Wielki ODRA Kąty Opolskie 17:00
23  2018-05-27 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS Żłobizna 14:00
24  2018-06-03 GZ LZS ECOKOM Luboszyce LZS MAX BAU Skorogoszcz 13:00
24  2018-06-03 LZS Żłobizna SKF TOR II Dobrzeń Wielki 13:00
24  2018-06-03 ODRA Kąty Opolskie LZS Wrzoski 13:00
24  2018-06-03 GZ LZS Rudatom Kępa KS Skarbimierz 14:00
24  2018-06-03 LZS FC Żelazna LZS Victoria Dobrzyń 13:00
24  2018-06-03 LZS KS Wojsław LKS Polonia Karłowice 14:00
24  2018-06-03 LZS Ligota Turawska KS Szczedrzyk 13:00
25  2018-06-10 LZS Ligota Turawska GZ LZS ECOKOM Luboszyce 13:00
25  2018-06-10 KS Szczedrzyk LZS KS Wojsław 13:00
25  2018-06-10 LKS Polonia Karłowice LZS FC Żelazna 13:00
25  2018-06-10 LZS Victoria Dobrzyń GZ LZS Rudatom Kępa 13:00
25  2018-06-10 KS Skarbimierz ODRA Kąty Opolskie 13:00
25  2018-06-10 LZS Wrzoski LZS Żłobizna 13:00
25  2018-06-10 SKF TOR II Dobrzeń Wielki LZS MAX BAU Skorogoszcz 13:00
26  2018-06-17 GZ LZS ECOKOM Luboszyce SKF TOR II Dobrzeń Wielki 13:00
26  2018-06-17 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS Wrzoski 13:00
26  2018-06-17 LZS Żłobizna KS Skarbimierz 13:00
26  2018-06-17 ODRA Kąty Opolskie LZS Victoria Dobrzyń 13:00
26  2018-06-17 GZ LZS Rudatom Kępa LKS Polonia Karłowice 13:00
26  2018-06-17 LZS FC Żelazna KS Szczedrzyk 13:00
26  2018-06-17 LZS KS Wojsław LZS Ligota Turawska 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-23 LZS Racławiczki 8:2 ODRA Kąty Opolskie zobacz ›
2017-08-12 ODRA Kąty Opolskie 1:5 LZS UNIA Raszowa-Daniec relacja ›
2018-02-11 ODRA Kąty Opolskie 2:2 KS Otmęt Fans relacja ›
2018-02-17 ODRA Kąty Opolskie 0:7 LZS GKS Piomar Tarnów Op.-Przywory relacja ›
2018-02-25 ODRA Kąty Opolskie 3:5 LZS UNIA Raszowa-Daniec relacja ›
2018-03-04 ODRA Kąty Opolskie 2:2 LZS Grudzice relacja ›
2018-03-11 ODRA Kąty Opolskie 1:2 LZS Dąbrówka Górna relacja ›

Najbliższe spotkanie

SKF TOR II Dobrzeń WielkiODRA Kąty Opolskie
SKF TOR II Dobrzeń Wielki   ODRA Kąty Opolskie
2018-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

ODRA Kąty OpolskieLZS MAX BAU Skorogoszcz
ODRA Kąty Opolskie 0:0 LZS MAX BAU Skorogoszcz
2018-05-20, 14:00:00
    relacja »

Najnowsza galeria

KS Szczedrzyk-ODRA Kąty Opolskie 1:2
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar

Kalendarium

24

05-2018

czwartek

Trening Boisko Kąty Op. 18:30

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

SKF TOR II Dobrzeń Wielki - ODRA Kąty Opolskie - 17:00

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa