ODRA Kąty Opolskie - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Skarbimierz 5:3 LZS Żłobizna
LKS Polonia Karłowice 0:3 GZ LZS Rudatom Kępa
SKF TOR II Dobrzeń Wielki 1:7 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
LZS Wrzoski 0:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz
LZS Victoria Dobrzyń 3:1 ODRA Kąty Opolskie
KS Szczedrzyk 5:4 LZS FC Żelazna
LZS Ligota Turawska 11:0 LZS KS Wojsław

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 244
ogółem: 1 102 659

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 LZS KS Wojsław 0:1 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-08-19 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-08-20 LZS FC Żelazna 4:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-08-20 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-08-20 ODRA Kąty Opolskie 1:2 LKS Polonia Karłowice relacja ›
2017-08-20 LZS Żłobizna 2:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-08-20 LZS MAX BAU Skorogoszcz 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-08-26 LZS Victoria Dobrzyń 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-08-26 LKS Polonia Karłowice 1:2 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-08-26 LZS KS Wojsław 4:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-08-27 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-08-27 KS Skarbimierz 2:4 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-08-27 KS Szczedrzyk 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-08-27 LZS Ligota Turawska 3:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-09-02 GZ LZS Rudatom Kępa 3:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-09-03 LZS FC Żelazna 2:3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-09-03 ODRA Kąty Opolskie 1:1 LZS Ligota Turawska relacja ›
2017-09-03 LZS Żłobizna 2:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-09-03 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:1 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-09-03 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 3:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-03 LZS Wrzoski 6:3 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-09 LZS KS Wojsław 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-09-10 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-10 LZS Victoria Dobrzyń 4:0 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-09-10 LKS Polonia Karłowice 1:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-09-10 KS Szczedrzyk 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-09-10 LZS Ligota Turawska 3:2 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-09-10 LZS FC Żelazna 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-09-16 GZ LZS Rudatom Kępa 1:6 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-09-17 ODRA Kąty Opolskie 2:5 LZS FC Żelazna relacja ›
2017-09-17 LZS Żłobizna 8:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-09-17 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:2 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-09-17 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-09-17 LZS Wrzoski 0:6 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-09-17 KS Skarbimierz 0:5 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-23 LKS Polonia Karłowice 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-09-23 LZS KS Wojsław 1:4 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-09-24 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 1:1 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-09-24 KS Szczedrzyk 4:2 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-09-24 LZS Ligota Turawska 1:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-09-24 LZS FC Żelazna 8:5 LZS Żłobizna zobacz ›
2017-11-18 GZ LZS Rudatom Kępa 7:0 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-09-30 KS Skarbimierz 1:0 KS Szczedrzyk zobacz ›
2017-10-01 LZS MAX BAU Skorogoszcz 5:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-10-01 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 1:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-10-01 ODRA Kąty Opolskie 3:4 GZ LZS ECOKOM Luboszyce relacja ›
2017-10-01 LZS Victoria Dobrzyń 1:4 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-10-01 LZS Żłobizna 0:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-10-01 LZS Wrzoski 2:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-10-07 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 2:5 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
2017-10-07 LZS KS Wojsław 1:2 LZS Wrzoski zobacz ›
2017-10-07 GZ LZS Rudatom Kępa 3:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
2017-10-07 ODRA Kąty Opolskie 2:2 LZS Żłobizna relacja ›
2017-10-08 KS Szczedrzyk 1:0 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
2017-10-08 LZS Ligota Turawska 9:2 KS Skarbimierz zobacz ›
2017-10-08 LZS FC Żelazna 1:0 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
2017-10-14 KS Skarbimierz 1:2 LZS KS Wojsław zobacz ›
2017-10-14 LZS Victoria Dobrzyń 5:1 LZS Ligota Turawska zobacz ›
2017-10-15 LZS Żłobizna 2:0 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
2017-10-15 LZS MAX BAU Skorogoszcz 6:1 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
2017-10-15 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
2017-10-15 LZS Wrzoski 0:2 LZS FC Żelazna zobacz ›
2017-10-15 LKS Polonia Karłowice 8:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
10  2017-10-21 LZS KS Wojsław 2:3 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
10  2017-10-21 GZ LZS Rudatom Kępa 4:1 LZS Wrzoski zobacz ›
10  2017-10-21 LZS Żłobizna 2:5 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
10  2017-10-22 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4:1 KS Szczedrzyk zobacz ›
10  2017-10-22 LZS Ligota Turawska 3:1 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
10  2017-10-22 LZS FC Żelazna 2:0 KS Skarbimierz zobacz ›
10  2017-10-22 ODRA Kąty Opolskie 4:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki relacja ›
11  2017-10-28 LZS MAX BAU Skorogoszcz 1:1 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
11  2017-10-28 KS Skarbimierz 2:1 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
11  2017-10-28 LKS Polonia Karłowice 8:1 LZS KS Wojsław zobacz ›
11  2017-10-29 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 2:2 LZS Żłobizna zobacz ›
11  2017-10-29 LZS Wrzoski 0:4 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
11  2017-10-29 LZS Victoria Dobrzyń 4:1 LZS FC Żelazna zobacz ›
11  2017-10-29 KS Szczedrzyk 2:5 LZS Ligota Turawska zobacz ›
12  2017-11-04 LZS KS Wojsław 5:2 KS Szczedrzyk zobacz ›
12  2017-11-04 GZ LZS Rudatom Kępa 7:2 LZS Victoria Dobrzyń zobacz ›
12  2017-11-04 ODRA Kąty Opolskie 3:3 KS Skarbimierz relacja ›
12  2017-11-05 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5:1 LZS Ligota Turawska zobacz ›
12  2017-11-05 LZS FC Żelazna 1:3 LKS Polonia Karłowice zobacz ›
12  2017-11-05 LZS Żłobizna 3:2 LZS Wrzoski zobacz ›
12  2017-11-05 LZS MAX BAU Skorogoszcz 5:2 SKF TOR II Dobrzeń Wielki zobacz ›
13  2017-11-11 KS Skarbimierz 5:3 LZS Żłobizna zobacz ›
13  2017-11-11 LKS Polonia Karłowice 0:3 GZ LZS Rudatom Kępa zobacz ›
13  2017-11-12 SKF TOR II Dobrzeń Wielki 1:7 GZ LZS ECOKOM Luboszyce zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Wrzoski 0:3 LZS MAX BAU Skorogoszcz zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Victoria Dobrzyń 3:1 ODRA Kąty Opolskie relacja ›
13  2017-11-12 KS Szczedrzyk 5:4 LZS FC Żelazna zobacz ›
13  2017-11-12 LZS Ligota Turawska 11:0 LZS KS Wojsław zobacz ›
14  2018-03-18 GZ LZS ECOKOM Luboszyce LZS KS Wojsław 17:00
14  2018-03-18 LZS Ligota Turawska LZS FC Żelazna 17:00
14  2018-03-18 KS Szczedrzyk GZ LZS Rudatom Kępa 17:00
14  2018-03-18 LKS Polonia Karłowice ODRA Kąty Opolskie 15:00
14  2018-03-18 LZS Victoria Dobrzyń LZS Żłobizna 17:00
14  2018-03-18 KS Skarbimierz LZS MAX BAU Skorogoszcz 17:00
14  2018-03-18 LZS Wrzoski SKF TOR II Dobrzeń Wielki 17:00
15  2018-03-25 LZS Wrzoski GZ LZS ECOKOM Luboszyce 14:00
15  2018-03-25 SKF TOR II Dobrzeń Wielki KS Skarbimierz 14:00
15  2018-03-25 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS Victoria Dobrzyń 17:00
15  2018-03-25 LZS Żłobizna LKS Polonia Karłowice 17:00
15  2018-03-25 ODRA Kąty Opolskie KS Szczedrzyk 16:00
15  2018-03-25 GZ LZS Rudatom Kępa LZS Ligota Turawska 14:00
15  2018-03-25 LZS FC Żelazna LZS KS Wojsław 17:00
16  2018-04-08 GZ LZS ECOKOM Luboszyce LZS FC Żelazna 17:00
16  2018-04-08 LZS KS Wojsław GZ LZS Rudatom Kępa 17:00
16  2018-04-08 LZS Ligota Turawska ODRA Kąty Opolskie 16:00
16  2018-04-08 KS Szczedrzyk LZS Żłobizna 17:00
16  2018-04-08 LKS Polonia Karłowice LZS MAX BAU Skorogoszcz 17:00
16  2018-04-08 LZS Victoria Dobrzyń SKF TOR II Dobrzeń Wielki 17:00
16  2018-04-08 KS Skarbimierz LZS Wrzoski 17:00
17  2018-04-15 KS Skarbimierz GZ LZS ECOKOM Luboszyce 16:00
17  2018-04-15 LZS Wrzoski LZS Victoria Dobrzyń 16:00
17  2018-04-15 SKF TOR II Dobrzeń Wielki LKS Polonia Karłowice 16:00
17  2018-04-15 LZS MAX BAU Skorogoszcz KS Szczedrzyk 16:00
17  2018-04-15 LZS Żłobizna LZS Ligota Turawska 16:00
17  2018-04-15 ODRA Kąty Opolskie LZS KS Wojsław 16:00
17  2018-04-15 GZ LZS Rudatom Kępa LZS FC Żelazna 16:00
18  2018-04-22 GZ LZS ECOKOM Luboszyce GZ LZS Rudatom Kępa 16:00
18  2018-04-22 LZS FC Żelazna ODRA Kąty Opolskie 16:00
18  2018-04-22 LZS KS Wojsław LZS Żłobizna 13:00
18  2018-04-22 LZS Ligota Turawska LZS MAX BAU Skorogoszcz 13:00
18  2018-04-22 KS Szczedrzyk SKF TOR II Dobrzeń Wielki 13:00
18  2018-04-22 LKS Polonia Karłowice LZS Wrzoski 13:00
18  2018-04-22 LZS Victoria Dobrzyń KS Skarbimierz 13:00
19  2018-04-29 LZS Victoria Dobrzyń GZ LZS ECOKOM Luboszyce 16:00
19  2018-04-29 KS Skarbimierz LKS Polonia Karłowice 16:00
19  2018-04-29 LZS Wrzoski KS Szczedrzyk 16:00
19  2018-04-29 SKF TOR II Dobrzeń Wielki LZS Ligota Turawska 16:00
19  2018-04-29 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS KS Wojsław 16:00
19  2018-04-29 LZS Żłobizna LZS FC Żelazna 16:00
19  2018-04-29 ODRA Kąty Opolskie GZ LZS Rudatom Kępa 13:00
20  2018-05-06 KS Szczedrzyk KS Skarbimierz 15:00
20  2018-05-06 LZS FC Żelazna LZS MAX BAU Skorogoszcz 15:00
20  2018-05-06 LZS KS Wojsław SKF TOR II Dobrzeń Wielki 15:00
20  2018-05-06 GZ LZS ECOKOM Luboszyce ODRA Kąty Opolskie 15:00
20  2018-05-06 LKS Polonia Karłowice LZS Victoria Dobrzyń 15:00
20  2018-05-06 GZ LZS Rudatom Kępa LZS Żłobizna 15:00
20  2018-05-06 LZS Ligota Turawska LZS Wrzoski 15:00
21  2018-05-13 LKS Polonia Karłowice GZ LZS ECOKOM Luboszyce 15:00
21  2018-05-13 LZS Victoria Dobrzyń KS Szczedrzyk 15:00
21  2018-05-13 KS Skarbimierz LZS Ligota Turawska 15:00
21  2018-05-13 LZS Wrzoski LZS KS Wojsław 15:00
21  2018-05-13 SKF TOR II Dobrzeń Wielki LZS FC Żelazna 15:00
21  2018-05-13 LZS MAX BAU Skorogoszcz GZ LZS Rudatom Kępa 15:00
21  2018-05-13 LZS Żłobizna ODRA Kąty Opolskie 15:00
22  2018-05-20 GZ LZS ECOKOM Luboszyce LZS Żłobizna 15:00
22  2018-05-20 ODRA Kąty Opolskie LZS MAX BAU Skorogoszcz 15:00
22  2018-05-20 GZ LZS Rudatom Kępa SKF TOR II Dobrzeń Wielki 15:00
22  2018-05-20 LZS FC Żelazna LZS Wrzoski 15:00
22  2018-05-20 LZS KS Wojsław KS Skarbimierz 15:00
22  2018-05-20 LZS Ligota Turawska LZS Victoria Dobrzyń 15:00
22  2018-05-20 KS Szczedrzyk LKS Polonia Karłowice 15:00
23  2018-05-27 KS Szczedrzyk GZ LZS ECOKOM Luboszyce 14:00
23  2018-05-27 LKS Polonia Karłowice LZS Ligota Turawska 14:00
23  2018-05-27 LZS Victoria Dobrzyń LZS KS Wojsław 14:00
23  2018-05-27 KS Skarbimierz LZS FC Żelazna 14:00
23  2018-05-27 LZS Wrzoski GZ LZS Rudatom Kępa 14:00
23  2018-05-27 SKF TOR II Dobrzeń Wielki ODRA Kąty Opolskie 14:00
23  2018-05-27 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS Żłobizna 14:00
24  2018-06-03 GZ LZS ECOKOM Luboszyce LZS MAX BAU Skorogoszcz 13:00
24  2018-06-03 LZS Żłobizna SKF TOR II Dobrzeń Wielki 13:00
24  2018-06-03 ODRA Kąty Opolskie LZS Wrzoski 13:00
24  2018-06-03 GZ LZS Rudatom Kępa KS Skarbimierz 14:00
24  2018-06-03 LZS FC Żelazna LZS Victoria Dobrzyń 13:00
24  2018-06-03 LZS KS Wojsław LKS Polonia Karłowice 14:00
24  2018-06-03 LZS Ligota Turawska KS Szczedrzyk 13:00
25  2018-06-10 LZS Ligota Turawska GZ LZS ECOKOM Luboszyce 13:00
25  2018-06-10 KS Szczedrzyk LZS KS Wojsław 13:00
25  2018-06-10 LKS Polonia Karłowice LZS FC Żelazna 13:00
25  2018-06-10 LZS Victoria Dobrzyń GZ LZS Rudatom Kępa 13:00
25  2018-06-10 KS Skarbimierz ODRA Kąty Opolskie 13:00
25  2018-06-10 LZS Wrzoski LZS Żłobizna 13:00
25  2018-06-10 SKF TOR II Dobrzeń Wielki LZS MAX BAU Skorogoszcz 13:00
26  2018-06-17 GZ LZS ECOKOM Luboszyce SKF TOR II Dobrzeń Wielki 13:00
26  2018-06-17 LZS MAX BAU Skorogoszcz LZS Wrzoski 13:00
26  2018-06-17 LZS Żłobizna KS Skarbimierz 13:00
26  2018-06-17 ODRA Kąty Opolskie LZS Victoria Dobrzyń 13:00
26  2018-06-17 GZ LZS Rudatom Kępa LKS Polonia Karłowice 13:00
26  2018-06-17 LZS FC Żelazna KS Szczedrzyk 13:00
26  2018-06-17 LZS KS Wojsław LZS Ligota Turawska 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-23 LZS Racławiczki 8:2 ODRA Kąty Opolskie zobacz ›
2017-08-12 ODRA Kąty Opolskie 1:5 LZS UNIA Raszowa-Daniec relacja ›
2018-02-11 ODRA Kąty Opolskie 2:2 KS Otmęt Fans relacja ›
2018-02-17 ODRA Kąty Opolskie 0:7 LZS GKS Piomar Tarnów Op.-Przywory relacja ›
2018-02-25 ODRA Kąty Opolskie LZS UNIA Raszowa-Daniec 13:00
2018-03-04 ODRA Kąty Opolskie LZS Grudzice 13:00
2018-03-11 LZS Dąbrówka Górna ODRA Kąty Opolskie 14:00

Najbliższe spotkanie

ODRA Kąty OpolskieLZS UNIA Raszowa-Daniec
mecz towarzyski
ODRA Kąty Opolskie   LZS UNIA Raszowa-Daniec
2018-02-25, 13:00:00

Sztuczna nawierzchnia - Pomologia

Reklama

Ostatnie spotkanie

ODRA Kąty OpolskieLZS GKS Piomar Tarnów Op.-Przywory
ODRA Kąty Opolskie 0:7 LZS GKS Piomar Tarnów Op.-Przywory
2018-02-17, 14:00:00
Głogówek
    relacja »
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

KS Szczedrzyk-ODRA Kąty Opolskie 1:2
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zegar

Kalendarium

19

02-2018

pon.

Trening Hala Tarnów Op. 19:00

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

Trening Orlik Tarnów Op. 19:00

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

31 urodziny obchodzi Jagiella Marek

ODRA Kąty Opolskie - LZS UNIA Raszowa - Daniec - 13:00